MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Aktualności

Arkadiusz Trojga sneczkarstwo lodowe ›

18.02.2024

Arkadiusz Trojga - saneczkarstwo lodowe - konkurencja jedynek, junior MKS Karkonosze Sporty Zimowe podczas zakończonych właśnie Mistrzostw Świata Juniorów w Lillehamer zajął 13 miejsce, natomiast podczas Mistrzostw Europy uplasował się na 11 pozycji.
Gratulacje dla …

Mistrzostwa Świata w biathlonie ›

18.02.2024

Bardzo dobrze w Mistrzostwach Świata, które odbyły się w Nove Mesto Na Morave Czechy młodzi biathloniści MKS Karkonosze Sporty Zimowe : Konrad Badacz i Marcin Zawół, który po Mistrzostwach Europy z Jakuszyc dołaczył do reprezentacji Polski i wystartował w sztafecie …

11.02.2024

Konrad Badacz awansuje do pościgu! Dzisiejszy bieg sprinterski był jego debiutem na Mistrzostwach Świata.Polak popełnił tylko jeden błąd na strzelnicy i zajął 40. miejsce.
Andrzej Nędza-Kubiniec wywalczył 69. pozycję (2 pudła), a Jan Guńka 73. (3 pudła).