6 medali i 2 m Klubu w Klasyfikacji Celuj w Igrzyska : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

6 medali i 2 m Klubu w Klasyfikacji Celuj w Igrzyska

11.03.2018

6 medali i 2 m Klubu w Klasyfikacji Celuj w Igrzyska

Piękna pogoda towarzyszyła pierwszemu dniu finałowych zawodów 8. edycji „Celuj w Igrzyska”, które odbywają się w Dusznikach-Zdroju. Ponad 230 zawodników i zawodniczek rywalizowało w biegach indywidualnych o punkty w klasyfikacji generalnej. Młodzicy i młodzicy młodsi walczyli dodatkowo o medale mistrzostw kraju.

1 dzień

Jako pierwsi na trasie pojawili się młodzicy. Zdecydowanie najlepszy czas biegu uzyskał Jan Guńka. Biathlonista BKS WP Kościelisko spudłował trzykrotnie, ale i tak wygrał z Marcinem Zawołem z MKS Karkonosze Jelenia Góra o 42 sekundy. Ciekawie zapowiada się walka o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej cyklu „Celuj w Igrzyska”. Przed ostatnią konkurencją obu zawodników dzieli tylko sześć punktów. Trzeci zawodnik klasyfikacji generalnej, Konrad Badacz, dzisiaj był dopiero siódmy. Na najniższym stopniu podium stanął Mateusz Cabała z Czarnego Boru.

2 dzień Biegi spirnterskie

W kategorii młodzików, powetował sobie zwycięstwo Konrad Badacz MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra. Zawodnik po lekkim niepowodzeniu w biegu indywidualnym, zwyciężył w biegu sprinterskim. Tylko 0,4 sekundy stracił do niego Jan Guńka, a na trzecim miejscu znalazł się Marcin Zawół MKS Karkonosze Sporty Zimowe JG.

3 dzień Sztafety

Młodzik- 1m. BKS WP Kościelisko; 2m. MKS Karkonosze Sporty Zimowe JG w składzie: K Badacz, W Jasiński, M Zawół

Młodziczki 1 m BKS WP Kościelisko; 3 m. MKS Karkonosze Sporty Zimowe JG w składzie: W Zawadziłło, B Skrobiszewska, M Kornalewicz.

Młodzik Młodszy- 1 m. UKN Melafir Czany Bór; 3 m. MKS Karkonosze Sporty Zimowe JG w składzie: M Zawół, P Jagielski, Sz Jedziniak; 7m. UKS Krokus Piechowice w składzie: M Szatkowski, D Głowala, T Wąsiewski

Młodziczka Młodsza- 1m. UKN Melafir Czarny Bór; 5 m. UKS Krokus Piechowice w składzie: E Narkiewicz, D Kozłowska, I Razmus; 6m. MKS Karkonosze Sporty Zimowe JG w składzie: R Osioł, J Zawdziłło, M Ptak.

wyniki na stronie: www.skipol.pl

brawo dla zawodnika i trenera