Gimnazjada w biathlonie

27.02.2013

Gimnazjada w biathlonie

26 lutego na trasach i strzelnicy w Jakuszycach działacze klubu i Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie przeprowadzili kolejną edycję Finałów Dolnośląskich Igrzysk i Gimnazjady Młodzieży w biathlonie.

Wyniki:

chłopcy szkoły podstawowe:

1 ADRIAN PYRDOŁ 2001 GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZE
2 WOJCIECH JANIK 2000 GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZE
3 MARCIN ZAW ÓŁ 2002 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
4 SZYMON JEDZINIAK 2004 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIECHOWICACH
5 MARCIN KACZANOWSKI 2001 GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZE
6 PAWEŁ WĄSALA 2001 GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZE

dziewczynki szkoły podstawowe:

1 PATRYCJA KOŁODZIEJ 2000 SZKOŁA PODSTAWOWA W SOSNOWCE
2 MARTYNA PORĘBA 2001 GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZE
3 IZABELA WICHER 2001 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIECHOWICACH
4 MARTYNA DYBIEC 2000 GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZE
5 WIKTORIA ZAW ADZIŁŁO 2002 SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W PIECHOWICACH
6 BARBARA BAGIŃSKA 2000 SZKOŁA PODSTAWOWA W SOSNOWCE

chłopcy gimnazjum:

1 JAKUB PIĄTEK 1997 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
2 ADRIAN GROMYKO 1997 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
3 MIKOŁAJ MIŚ 1997 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
4 RUSLAN SAVCHYN 1997 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
5 MATEUSZ OPAŁA 1997 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
6 MICHAŁ SKOWRON 1998 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE

dziewczyny gimnazjum:

1 KAMILA ŻUK 1997 GIMNAZJUM W MIEROSZOWIE
2 DARIA BERNACKA 1997 GIMNAZJUM MZS W DUSZNIKACH ZDROJU
3 PATRYCJA RUTECKA 1998 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
4 PAULINA KRÓL 1997 GMINNY ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W CZARNYM BORZE
5 RÓŻA ŁYJAK 1997 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE
6 NATALIA TRACZYK 1998 GIMNAZJUM MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W SZKLARSKIEJ PORĘBIE