II miejsce dla MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

II miejsce dla MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

24.01.2015

II miejsce dla MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra

II miejsce w punktacji Klubów dla MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra na zakończenie drugiego dnia Mistrzostw Karkonoszy.

Drugi dzień rywalizacji w Mistrzostwach Karkonoszy 2015 na Polanie Jakuszyckiej to biegi ze startu wspólnego stylem dowolnym. Kolejne zwycięzstwa odnieśli Michał Skowron i Róża Łyjak w kategorii Juniorów/ek B, pozostali zawodnicy MKS Karkonosze zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce co dało w pkt Klubowej II miejsce w Polsce. Sklasyfikowano 30 Klubów.

na zdjęciu dekoracja Pkt Klubowej: Multimedalista Michał Skowron odbiera Puchar dla MKS Karkonosze Sporty Zimowe JG za II miejsce