WYNIKI II SPRAWDZIANU BIEGOWEGO_2014 : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

WYNIKI II SPRAWDZIANU BIEGOWEGO_2014

27.10.2014

WYNIKI II SPRAWDZIANU BIEGOWEGO_2014

II Sprawdzian Biegowy bardzo dobrze wpisał się w Narodowy Dzień Sportu. Dyrektor szkoły  powitał Zawodników, Rodziców, Trenerów i Sympatyków Klubu życząc sportowej rywalizacji i bicia rekordów życiowych.

29.10.2014 na trasach Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze-Sobieszowie odbył się  II Sprawdzian Biegowy dla zawodników MKS KARKONOSZE Sporty Zimowe i szkół sportowych z Jeleniej Góry i Szklarskiej Poręby.

W sprawdzianie biegowym wzięło udział 243 dzieci i młodzieży, którzy rywalizowali na trasie o długości 3 km. zawodnicy młodsi mieli do pokonania trasę o dł. od 200 m do 3 km. Najlepsi zawodnicy zostali nagrodzeni medalami oraz nagrodami rzeczowymi,  a wszyscy, którzy ukończyli bieg otrzymali dyplomy.

po biegu zawodnicy mogli posilić się pieczonymi kiełbaskami, które serwowali: Pracownicy  Zespołu SP15 i G5 w JG oraz Panowie ze Straży Miejskiej, którym składam serdeczne podziękowania.

wyniki i zdjęcia w załaczeniu: