Michał Skowron srebrnym medalistą MPJ w biegu na 30 km CL : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Michał Skowron srebrnym medalistą MPJ w biegu na 30 km CL

23.03.2018

Brawo Michał,

Panowie mieli do pokonania dystans 30 km CL. o medale rywalizowali najlepsi biegacze z Polski

Złoty medal w grupie Juniora A wywalczył z kolei bezkonkurencyjny Junior A, Mateusz Haratyk z NKS Trójwieś Beskidzka. /trzeci w kategorii seniorów -Jego od zwycięzcy dzieliło 11 sekund/ drugie miejsce zają Michał Skowron MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra /7 m w kategorii seniorów/, miejsce 5 zajął Oskar Wysocki, 6 m wywalczył Ireneusz Wierzbowski.

w kategorii U23 na 15 km CL 4 m zajęła Róża Łyjak MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra.