obóz sportowy pod namiotami w Jeleniej Górze Sobieszowie : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

obóz sportowy pod namiotami w Jeleniej Górze Sobieszowie

15.07.2015

obóz sportowy pod namiotami w Jeleniej Górze Sobieszowie

Wakacyjny obóz sportowy na nartorolkach skierowany jest do dzieci z klas sportowych Zespołu Szkoły Podstawowej Nr 15 i Gimnazjum Nr 5 w Jeleniej Górze oraz dla wszystkich chętnych tej formy aktywności fizycznej podczas letnich wakacji.

Treningi prowadzili będą trenerzy /Karolina Maruszczak, Adrian Cheba, Piotr Skowron pod opieką kierownika obozu wykwalifikowanego pedagoga z wieloletnim stażem pracy i odpowiednimi kwalifikacjami /kierownika wycieczek i obozów wędrownych/.

Termin obozu: 10 – 17 sierpień 2015 r. od godz. 10:00;

Miejsce:

Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Jeleniej Górze Sobieszowie, ul. Bronka Czecha 14;

Nocleg: w namiotach dwuosobowych /mile widziane własne namioty/;

Wyżywienie:

śniadania i kolacje uczestnicy będą przygotowywać sami. pod opieką trenerów i nauczycieli ZSP15iG5 Jelenia Góra.  /ser żółty, ser topiony, wędlina pakowana np. plastry szynki, kiełbasy, pieczywo, mleko, płatki kukurydziane, herbata, soki i inne.

będzie udostępniona kuchnia i stołówka w budynku TCTA.

Kosztorys obozu odpłatność za produkty

·         na śniadania i kolacje wyniesie 10 zł x 7 dni                                70 zł.

·         obiady w barze TRAMP cena 12 zł. X 7 dni                                   84 zł.

·         Dojazd na termy: 4 x w tygodniu – koszt biletu                           10 zł.

·         Opłata członkowska do MKS Karkonosze Sp. Zimowe               25 zł.

Razem koszty:                           189 zł.

Program obozu:

Nauka i doskonalenie biegania na nartorolkach i rolkach;

Marsze i marszobiegi po Karkonoskim Parku Narodowym oraz wycieczki piesze w góry na ODRODZENIE, ŚNIEŻNE KOTŁY;

Pływanie w Termach Cieplickich,

Program kulturalny: ognisko, dyskoteka, karaoke, gry planszowe i inne;

RAMOWY PLAN DNIA
8:30-9:00 rozruch poranny dla chętnych / bieg 15 min + ćw. rozciągające/;
9:30 śniadanie;
10:30 - 13:30 trening główny /nartorolki, marsze, wycieczki, pływanie/
13:30 obiad;
15:30 17:00 trening uzupełniający /nartorolki, gry sportowe, pływanie, siła, koordynacja/
18:30 kolacja;
19:30 zajęcia teoretyczne i kulturalne;

21:30 - 8:00 cisza nocna

Na obóz należy zabrać:
rzeczy osobiste, przybory toaletowe, dresy, spodenki do biegania, koszulki bawełniane, strój kąpielowy, 2 ręczniki, 2 pary butów do biegania (w tym przynajmniej 1 adidasy), klapki, kurtkę przeciwdeszczową, , a także  podstawowe lekarstwa (typu APAP), śpiwór, materac do spania, latarkę i inne akcesoria.

Zawodnicy obowiązkowo nartorolki do łyżwy, buty, kije i kask, istnieje możliwość nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu

Zapisy i rejestracja uczestników:

Każdy rodzic musi wypełnić formularz zgłoszeniowy w załączeniu i dostarczyć do Klubu lub ZSP15 iG5 Jelenia Góra, ul. Kamiennogórska 9, mailem biuro@mkskarkonosze.pl oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 20% procent ceny obozu na konto: BZWBK S.A.  Nr 93 1090 2633 0000 0001 1586 8365

Limit uczestników: 15 osób. Decyduje kolejność wpłacenia zaliczki.

PŁATNOŚĆ:

Wpłata z dopiskiem „Imię i nazwisko - za obóz nartorolkowy MKS.

1 [ 132.50 kB ]
2 [ 28.50 kB ]