TRANSGRANICZNE MISTRZOSTWA NA NARTOROLKACH, HULAJNODZE I NA ŁYŻWOROLKACH : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

TRANSGRANICZNE MISTRZOSTWA NA NARTOROLKACH, HULAJNODZE I NA ŁYŻWOROLKACH

07.06.2013

TRANSGRANICZNE MISTRZOSTWA NA NARTOROLKACH, HULAJNODZE I NA ŁYŻWOROLKACH

Komitet organizacyjny „XII Mistrzostw Jeleniej Góry - Sobieszowa” w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnogach rozgrywanych pod patronatem Prezydenta Miasta Jeleniej Góry w ramach „Dni Sobieszowa” z a p r a s z a wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich możliwości na zawody, które odbędą się 22.06.2013 r. (sobota) w godz. 09:45 – 13:00.

Od szeregu lat zauważamy potrzebę organizacji zawodów na nartorolkach, hulajnodze i na łyżworolkach, które cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży.

Celem zawodów jest wyłonienie  młodzieży uzdolnionej  sportowo do uprawiania narciarstwa biegowego, umożliwienie rozwoju talentu  sportowego,  promocja biegów na nartorolkach jako letniej odmiany narciarstwa biegowego, masowy udział dzieci w imprezie sportowej, promocja  aktywnego spędzania czasu wolnego, wyłonienie Mistrza Jeleniej Góry w biegach na nartorolkach, łyżworolkach i na hulajnodze.

Zapisy na jeden dzień przed startem na adres email:  biuro@mkskarkonosze.pl lub w Zespole Szkoły Podstawowej Nr 15 i Gimnazjum Nr 5  ul. Kamiennogórska 9 w Jeleniej Górze.

Zawody  rozegrane  zostaną   w  8  kategoriach  wiekowych, na różnych dystansach,  są ujęte  w  Kalendarzu  imprez  DZN.  Przeprowadzane  będą  zgodnie  z  NRS.

Dla  zwycięzców  przewidziane    puchary,  dyplomy i nagrody  rzeczowe.

 

W imieniu organizatorów

Zbigniew Stępień

Prezes MKS Karkonosze Sporty zimowe Jelenia Góra

 


Załączniki:
14 14» [ 98.00 kB ]
15 15» [ 492.14 kB ]