SKŁADKI CZŁONKOWSKIE ZA ROK 2016 : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE ZA ROK 2016

07.12.2016

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE ZA ROK 2016

Wszystkim członkom Klubu przypominam o konieczności uregulowania składek członkowskich za rok 2016

składka członkowska wynosi 120 zł. rocznie

w załączeniu dane Klubu:
MIĘDZYSZKOLNY KLUB SPORTOWY
„KARKONOSZE” SPORTY ZIMOWE
JELENIA GÓRA, ul. Karkonoska 5
58-570 Jelenia Góra Telefon/fax: 757553909
Adres e-mail biuro@mkskarkonosze.pl

www.mkskarkonosze.pl

Nr konta BZWBK S.A. 93 1090 2633 0000 0001 1586 8365
pozdrawiam ZS

Klub bezpłatnie organizuje zajęcia sportowe, które prowadzą wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy z przygotowaniem pedagogicznym, a zawodnicy podczas treningów i zawodów są ubezpieczeni.

Klub podnajmuje sale gimnastyczne, boiska, tor saneczkowy, trasy biegowe i strzelnice sportowe wraz z urządzeniami oraz udostępnia sprzęt specjalistyczny (nartorolki, narty, buty, wiązania i kijki, sanki karabinki sportowe wraz z nabojami, które są własnością Klubu.

Klub ponosi opłaty licencyjne i startowe oraz organizuje obozy szkoleniowe i zapewnia odpowiednie warunki do uprawiania sportów zimowych.

Z satysfakcją informujemy Państwa, że trzech naszych zawodników Agnieszka Cyl – biathlon, Ewelina Staszulonek i Maciej Kurowski - saneczkarstwo lodowe reprezentowali Polskę podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Vancouver 2010 co świadczy o wysokim poziomie szkolenia sportowego w naszym Klubie.

Ufamy, że pomogą nam Państwo w realizacji szkolenia sportowego dzieci i młodzieży na jak najwyższym poziomie organizacyjnym i szkoleniowym.

Składki członkowskie w całości przeznaczane są na potrzeby szkolenia dzieci i młodzieży w wybranych dyscyplinach sportowych Klubu.

W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zwolnienia z częściowej lub całkowitej opłaty składek. Jednak decyzja wymaga formy pisemnej skierowanej do Zarządu Klubu.

1 [ 592.40 kB ]