Zawody 52 FIL Mistrzostw Europy w Siguldzie : MKS "Karkonosze" Sporty Zimowe

Zawody 52 FIL Mistrzostw Europy w Siguldzie

12.01.2021

Zawody 52 FIL  Mistrzostw Europy w Siguldzie

Mistrzostwa Europy w saneczkarstwie na torze lodowych w łotewskiej Siguldzie.

Polskę reprezentowało sześciu zawodników MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra:

WYNIKI:

Polska drużyna została sklasyfikowana na siódmym miejscu. Skład sztafety  Klaudia Domaradzka, Mateusz Sochowicz, Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski

Na ósmym miejscu  Mistrzostw Europy uplasowała się dwójka Wojciech Chmielewski i Jakub Kowalewski  w konkurencji  dwójek.

Jakub i Mateusz Karasiowie w  klasyfikacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy  do lat 23  uplasowali się na 9 miejscu. Trener kadry narodowej juniorów Lesław Poręba

Mistrzostwa Europy w konkurencji  jedynek  Mateusz Sochowicz ukończył na 17 pozycji a Kacper Tarnawski na  25 miejscu. Kacper  Tarnawski w  klasyfikacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy zajął ósme miejsce. Klaudia Domaradzka nie ukończyła zawodów ME/PŚ. Natalia Jamróz w końcowej tabeli  ME uzyskała 23 miejsce a Anna Bryk 24 lokatę. W Młodzieżowych Mistrzostwach Europy  Natalia Jamróz  została sklasyfikowana na 11 miejscu a Anna Bryk na 12 miejscu.